کثیفی از روی پرده حریر می لغزد

به نظر می رسد پرده های ابریشمی بسیار ظریف هستند در این مقاله راهنمایی هایی در مورد نحوه شستن پرده های ابریشمی به روش صحیح دریافت خواهید کرد.

پرده حریر مخمل شیشه شفاف باید با دست شسته شوند و مانند پارچه های الیاف شیشه، اغلب اتوکشی نشوند در طول شستشو مانند همه پرده ها باید بسیار آرام با آنها برخورد کرد.

اما در این مورد به خصوص مهم است که آنها را چروک یا پیچانده نکنید مالش سخت و درمان های خشن بافت را منحرف می کند و ممکن است پرده پذیرایی را بشکند.

به هر حال کثیفی از روی الیاف شیشه می لغزد، بنابراین روش های ضربه زدن کاملا غیر ضروری هستند. این پرده‌ها برای شستن، آبکشی و آویزان کردن، بدون کبودی، بدون نشاسته هستند.

آن ها را در حوله بغلتانید یا بگذارید کمی چکه کنند، سپس دوباره آویزان کنید و با انگشتان درزها و لبه ها را صاف کنید.

پرده‌های ابریشمی به کلاس لوکس رفته‌اند و بعید است که بسیاری از ما آن‌ها را داشته باشیم، اما دستورالعمل‌های مربوط به کار با آن‌ها در مورد سایر کالاها مانند لباس‌های تابستانی و روسری نیز قابل استفاده است.

ابریشم های قابل شست و شو پرده شید با دست شسته شوند و در کف ولرم تا خنک ساخته شده با یک شوینده ملایم که برای ابریشم بهتر از ملایم ترین صابون است، شسته شوند.

ابریشم ها را به آرامی در دست بگیرید، کف ها را از طریق پارچه فشار دهید.

درمان خشن به الیاف آسیب می رساند. بعد از آبکشی آن ها را بین حوله های ترکی قرار دهید تا رطوبت اضافی آن گرفته شود و به دور از هرگونه منبع حرارتی مانند رادیاتور، آن ها را آویزان کنید تا خشک شوند.

IRON SILK وقتی خشک شد تا رطوبت پرده زبرا ترک داشته باشد، با اتوی خود برای آن تنظیم کنید.

ابریشم که کاملاً خشک شده و سپس برای اتو پاشیده شده است، احتمالاً هنگام فشار دادن، واترمارک نشان می دهد. این امر به ویژه در مورد پونجی صدق می کند که یا به طور یکنواخت مرطوب یا زمانی که کاملاً خشک است اتو می شود.

ابریشم را از طرف اشتباه اتو کنید، ترجیحاً با یک پارچه پنیر روی آن به عنوان محافظ، زیرا ابریشم خیلی راحت می سوزد.

اگر ابریشم هنگام اتو کشیدن خیلی خیس باشد سفت و کاغذی می شود و اتو خیلی داغ به رنگ زرد ابریشم سفید در می آید.

 • منابع:
  1. Guidance on How to Wash Silk Curtains Properly
 • تبلیغات: 
  1. چه زمانی طول می کشد تا سوخت فسیلی جایگزین شود؟
  2. چرا اسکوتر مثل خودرو استارت می خورد؟
  3. با اسب تک شاخ به رویاهات سفر کن!
  4. توپ فوتبال رباتیکی که فوتبالیستها را به دردسر انداخت!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.