چراغ مطالعه دخترانه باعث افزایش قدرت بینایی شما می شود

چراغ کتاب نشانک Vekkia یک کلیپ ابتکاری دیگر در مورد چراغ مطالعه برای تخت است که احتمالاً عاشق آن خواهید شد! بین این یکی و چراغ نشانک Mighty Bright تداخل کمی وجود دارد، اما برخی تفاوت‌های کلیدی نیز وجود دارد که ممکن است باعث شود شما این نور را بیشتر دوست داشته باشید (یا دوست نداشته باشید!).

چراغ مطالعه دخترانه طرفداران بسیاری دارد.

برخلاف نور Mighty Bright، این چراغ Vekkia چندین درجه حرارت رنگ از جمله دمای 3000K را ارائه می دهد.

این دیدنی است! Vekkia این دماهای رنگی را “گرم”، “سفید” و “مخلوط” می نامد و برای استفاده از آنها کافی است دکمه تغییر بین این سه را فشار دهید.

مانند نور Mighty Bright، این چراغ نشانک نیز با فشردن طولانی دکمه، تاریک شدن مداوم دارد.

این به شما کمک می کند دقیقاً تنظیم روشنایی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین کوچک است و یکی از بهترین چراغ‌های مطالعه قابل حمل است، و می‌توان آن را صاف کرد تا زمانی که خواندن شب را تمام می‌کنید به عنوان نشانک استفاده شود.

چراغ مطالعه

با این حال، در حالی که می توانید نشانک را به صورت عمودی خم کنید تا نور صفحه را زاویه دهید، حرکت زیادی از پهلو به پهلو نمی توانید با این نور انجام دهید.

این بدان معناست که آنقدرها که می‌شود انعطاف‌پذیر نیست، و در عوض زاویه‌گیری آن کمی دشوارتر از سایر چراغ‌های موجود در این فهرست است.

اما یک ویژگی دیگر وجود دارد که این چراغ را به یک چراغ کتاب منحصر به فرد تبدیل می کند و عدم انعطاف آن را جبران می کند و آن سیستم شارژ مجدد آن است.

این چراغ کتابخوان قابل شارژ با یک شارژر USB داخلی به طرز هوشمندانه ای طراحی شده است! به جای اینکه مجبور باشید کابل شارژ USB را حمل کنید یا از آن استفاده کنید، به سادگی گیره روی نشانک را بردارید و سپس می توانید آن را برای شارژ به یک آداپتور دیواری (که شامل نمی شود) یا رایانه خود وصل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.