پخش کتیرا خوراکی اصل اصفهان + عمده ارزان

انواع مختلف کتیرا در نقاط مختلف جهان تولید می شود و هر کدام موارد استفاده خاص خود را دارد. یکی از این محصولات کتیرا خوراکی است که در کشور خودمان هم تولید می شود. صادرات کتیرا خوراکی با قیمت ارزان همه ساله توسط شرکت بازرگانی ما به کشورهای مختلف دنیا ارسال می شود. این مرکز تامین کننده عمده کتیرا خوراکی ایرانی است و انواع این پخش کتیرا خوراکی اصل تولید شده در شهرهایی از جمله اصفهان را بفروش می رساند.

پخش کتیرا خوراکی اصل اصفهان + عمده ارزان

قیمت کتیرا خوراکی

قیمت کتیرا خوراکی

یکی از شهرهای توزیع کننده کتیرا با کیفیت اصفهان است. در این شهر به دلیل رفت و آمد توریست های بسیار، فروش این محصول زیاد است. حتی بسیاری از توریست ها اقدام به سفارش عمده کتیرا اصفهان می کنند. کشور ایران از مهمترین تامین کنندگان کتیرا صادراتی در خاورمیانه به شمار می‌رود. بازرگانی ما نیز یکی از این تامین کنندگان می باشد که علاوه برحنا هندی مشکی برای مو اقدام به فروش و صادرات انواع کتیرا خوراکی اصفهان می کند. محصولات این مجموعه بسیار با کیفیت بوده و می توانید آنرا به صورت کیلویی و یا بسته بندی تهیه نمایید. ارسال بار به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت بسیار مناسب صورت می پذیرد.

انواع مرغوب کتیرا با نام های خرمنی و خوراکی (صدفی) مورد استفاده در بسیاری از صنایع مانند: چسب سازی، داروسازی، غذایی و آرایشی بهداشتی قرار می گیرد. این محصولات کاربردهای فراوان دارند و به صورت کامل و تخصصی در مقاله کتیرا چیست؟ به آن پرداخته‌ایم. یکی از موارد استفاده از کتیرا خوراکی جهت چاق شدن صورت است که بسیار پرطرفدار نیز می باشد. اکثر افرادی که دوست دارند صورت تپل داشته باشند و از لاغری صورت رنج می برند از کتیرا استفاده می کنند.

یکی از مهمترین موارد در خرید کتیرا به صورت عمده، تامین کننده می باشد. اگر تامین کننده محصول بتواند به صورت مستمر و مداوم محصولات را در حجم مورد نیاز مشتری، تهیه و عرضه کند مطمئناً خریدار به مشتری وفادار تبدیل می شود. یکی از موفقیت های مجموعه ما همین موضوع می باشد که باعث شده خریداران از نقاط مختلف دنیا، خرید خود را به صورت مستمر تکرار کنند.

کتیرا خوراکی فله

کتیرا خوراکی فله

کتیرا چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ این در واقع سوال بسیاری از علاقه مندان به گیاهان دارویی می باشد. کتیرا در واقع نوعی صمغ است که به صورت خشک شده از ساقه گیاه گون برداشت می شود. گونه های درخت گون مربوط به تولید کتیرا دارای ارتفاع یک متر هستند. این گونه گیاهی بومی آسیای صغیر، ایران سوریه و یونان می باشد.
کتیرا به عنوان صمغ گیاهی دارای کاربرد های زیادی در صنعت و هم چنین در حوزه تولید محصولات دارویی می باشد. از نظر طب سنتی کتیرا می تواند در دو گروه کتیرا خوراکی و کتیرا صنعتی دسته بندی شوند. کتیرا برای استفاده در موارد دارویی و صنعتی در دو نوع خوراکی و خرمنی برداشت می شود. معمولا کتیرا های خرمنی به عنوان کتیرا خوراکی استفاده می‌ شود. از کتیرا های خوراکی به عنوان کتیرا مصنوعی یاد می‌شود.

کتیرا یک گونه گیاهی است که به طور کلی در آن دو ماده موثر وجود دارند. از مهمترین مواد موجود در این محصول می‌توان به ترگا کانتین اشاره کرد. این ماده می تواند در گروه قند های لاکتوز دسته بندی شود. همچنین می تواند در تولید محصولات دارویی مختلف مورد استفاده واقع شوند. یک ماده دیگر با نام اسید گالاکتورونیک نیز در کتیرا موجود است. این ماده باعث می‌شود این محصول دارای مقاومت زیادی باشد. کتیرا معمولاً از اواخر فصل بهار تا اوایل شهریور ماه قابل برداشت هستند.

کشور ایران جز بزرگترین صادر کننده های انواع کتیرا خوراکی می باشد. زیرا گونه های گیاهی این محصول در مناطق مختلف از ایران موجود هستند. کشور ما توانایی این را دارد که این محصول را در حجم های بسیار بالا تولید نماید. کتیرا خرمنی دارای کاربرد های زیادی در صنایع تولیدی می باشد و تولید آن با توجهات زیادی روبه رو است.

کتیرا خوراکی زرد

کتیرا خوراکی زرد

در راستای تولید عمده این کتیرا خوراکی زرد در مناطق مختلف ایران، صادرات آن به دیگر کشورها صورت می پذیرد. صادرات انواع کتیرا خرمنی خوراکی و صنعتی به کشور های همچون عراق، افغانستان، عمان، قزاقستان، ازبکستان، کویت و ترکمنستان انجام می شود. با گسترش عرضه صادراتی این محصول راه برای تولید عمده آن هموار می گردد. همچنین کشاورزان تلاش بیشتری در راستای عرضه با کیفیت این محصول می نمایند. بزرگترین تامین کنندگان کتیرا صادراتی در کشور سعی در فروش محصولات کتیرا بصورت پودر و صمغ در بازار های بین المللی دارند.

قیمت کتیرا در بازار با توجه به نوع آن و مرغوبیت محصول متفاوت است و در بازار های خارجی با توجه به قیمت ارز تعیین می گردد. از آنجایی که این محصولات بازار خوبی در داخل و خارج از ایران دارند و برای کشت آن، کشاورزان زحمات زیادی را می کشند، قیمت آن نیز می تواند گرانتر از دیگر گیاهان دارویی باشد. تاجران عمدتا صمغ کتیرا را در تناژ بالا سفارش می دهند و از فروش آن سود بالایی می برند. کشور های خاورمیانه بالاترین آمار خرید و فروش کتیرا در دنیا را دارند. این برای کشور ایران نیز بسیار مفید است زیرا می تواند این محصول را در انواع گوناگون بفروش برساند و ارز آوری بالایی برای کشور داشته باشد.

داشتن تعهد کاری و ارسال به موقع محصولات گیاهی در این مرکز باعث به وجود آمده اعتماد در مشتریان قدیمی ما شده است. به همین دلیل تمامی خریداران ما به مشتریان وفادار تبدیل شده اند. مجموعه ی ما با تضمین مرغوبیت محصولات، انواع صمغ کتیرا خوراکی را در کل مناطق کشور بفروش می رساند. ارسال محصولات به تمامی شهر های کشور و حتی دیگر کشورها مقدور می باشد. جهت اطلاع از موجودی محصولات و لیست قیمت با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید. مشاوران در تمامی ساعت های روز در آماده‌ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ارسال محصولات از شرکت به صورت مستقیم به آدرس شما صورت می پذیرد.

کتیرا موی فر

کتیرا موی فر

کتیرا موی فر که صمغی گیاهی است بیشتر در طبیعت یافت می شود . گیاهی که کتیرا از آن استخراج می شود گیاهی است با نام گون که بیشتر در نواحی کوهستانی و کوهپایه ای می روید. بهره برداران زیادی از راه برداشت این صمغ امرار معاش می کنند. و پس از برداشت این صمغ دارویی و با ارزش راهی بازار می شود. قیمت حنا هندی برای طراحی نیز با توجه به کیفیت آن متفاوت است و در مراکز مختلف عرضه می شود. مانند شرکت های بازرگانی در کشور که مشغول به خرید و فروش انواع مختلف کتیرا می باشند.

نوع موی فر کتیرا که نوع خوراکی نیز است در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار گرفته و بعنوان تثبیت کننده کاربرد دارد. فروش کتیرا موی فر خوراکی در بازار گیاهان دارویی از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است و قسمت زیادی از تولید کتیرا موی فر خوراکی به بازارهای خارجی صادر می شود. کتیرا موی فر خوراکی محصولی است که در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا و ژاپن و چین از مشتریان بالقوه آن هستند.

هر کدام از این موارد تحت شرایطی خاص بر قیمت تمام شده محصول دخیل است. اما نوع و درجه بندی کتیرا بیشترین دلیل قیمت محصول را شامل می شود. بعضا قیمت بالای کتیرا بعلت دقیقا کیفیت بسیار بالای کتیرا خوراکی می باشد و طبیعتا به هر اندازه که قیمت پایین تر بوده باشد کیفیت نیز متناسب با قیمت خواهد بود.

کتیرا برای نرمی مو

کتیرا برای نرمی مو

فروشندگان کتیرا برای نرمی مو عمده در برخی از کشورها بصورت مستمر به فعالیت می پردازند. بالاترین آمار فروش پودر صمغ کتیرا عمده در جهان در درجه اول مربوط به ایران سپس ترکیه و سوریه هستند. بهترین این محصول، ایرانی است. بنابراین ایران در مقایسه با سایر تامین کنندگان این محصول، بهترین قیمت و کیفیت را دارد. همچنین کلیه صنایعی مانند صنایع غذایی یا پزشکی برای محصولات خود به این صمغ نیاز دارند. البته این فقط مختص صنایع غذایی نیست و گیاه کتیرا در دیگر صنایع هم کاربرد دارد.

کتیرا برای نرمی مو در انواع متنوع موجود است. همچنین اشکال متنوعی که بر اساس کاربرد آنها در صنایع مختلف استفاده می شود. کارخانه های خاورمیانه به ویژه کارخانه های ایرانی روی تولید و توزیع کتیرا بصورت خام فعالیت می کنند. پودر صمغ کتیرا یکی از محصولات پرفروش و پرکاربرد برای صادرات است. انواع کتیرا برای نرمی مو و خرمنی اعلا با کاربرد های خاص در بازرگانی ما به فروش می رسد. بسیاری از تولیدکنندگان متنوع، به پودرهای صمغ کتیرا که در صنایع تجاری به عنوان عامل تعلیق ، امولسیون کننده، غلیظ کننده و تثبیت کننده استفاده می شوند، نیاز دارند.

کتیرا برای نرمی مو در صنایعی مانند: نساجی، صنعت کفش، صنایع غذایی، دارویی و پزشکی کاربرد دارد. در صنایع غذایی از آن به عنوان ماده امولسیون کننده استفاده می شود.در صنایع غذایی اما قبل از استفاده از پودر کتیرا در خطوط تولید ابتدا کتیرا تست میکروبی شده و اگر کتیرا عاری از انواع میکرب باشد آن را بصورت پودر در می آورند. آدامس های کتیرا کاربردهای بیشتری در تمام صنایع دارند. در حالی که به عنوان یک غذا، کاربران یک قطعه جامد از آنها را می خورند تا معده و بیماری های دیگر را درمان کنند. در گذشته، صمغ کتیرا برای درمان سرفه، از بین بردن گرفتگی عضلات توصیه می شد و از آن برای تسکین گلو درد استفاده می شد.

کتیرا برای مو نی نی سایت

کتیرا برای مو نی نی سایت

همانطور که می دانید کشورهایی که صمغ کتیرا برای مو نی نی سایت و همچنین گیاه اصلی این صمغ های بی‌نظیر را دارند، زیاد هستند. استفاده از این صمغ در صنایع مختلف ضروری است. بنابراین در کنار استفاده داخلی از پودر صمغ کتیرا در مشاغل مختلف، صادرات آن نیز رونق گرفته است. بیشتر افراد از این محصول در ماسک های دست ساز خود استفاده می کنند. اگرچه کاربرد آرایشی دارند اما برای صنایع دیگر نیز مفید هستند. بنابراین عمده فروش پودر صمغ کتیرا به دلیل تقاضای بالای این محصول، باید پودر کتیرا را به کشورهای دیگر صادر کند.

مزایا و کاربردهای صمغ کتیرا بی نهایت است. بیشتر افراد از آنها برای استفاده شخصی خود استفاده می کنند. آنها تکه های جامد این گیاه را می خورند یا از آنها به عنوان ژل مو استفاده می کنند. جهت خرید عمده پودر صمغ کتیرا از بازرگانی نی نی سایت با تضمین کیفیت و قیمت مناسب تماس بگیرید. این مرکز از بزرگترین و معتبرترین فروشندگان پودر صمغ کتیرا در خاورمیانه می‌باشد. خرید عمده کتیرا می تواند برای شما به صرفه باشد و قیمت کمتری برای آن پرداخت نمایید. با خرید از مراکز معتبر نیز می توانید از کیفت محصولات خریداری شده مطمئن باشید.

کتیرا از صمغ خشک شده گیاه گون است. گیاه گون گیاه کوچکی است که ارتفاع آن به یک متر هم می رسد! بومی آسیای میانه، ایران، سوریه و یونان است. درختچه گیاه گون به یک متر طول می رسد و بر روی آن خارهای زیادی است. این گیاه حالت خودرو دارد و در منطقه های کوهستانی با زمینی غنی رویش پیدا می کند. در زبان عربی به آن محلب العقاب و اصابع الغروس می گویند . برگ های زیبا و گل هایی به رنگ های قرمز و بنفش دارد. این گیاه نیازمند نور خورشید است. همچنین در برابر شرایط محیطی مختلف مقاوم است. کشور ایران بزرگترین صادر کننده کتیرا است و یکی از مکان های مناسب برای رویش کتیرا گون است.

کتیرا مو دیجی کالا

کتیرا مو دیجی کالا

تجار در داخل و خارج از کشور بازار خرید و فروش کتیرا مو دیجی کالا عمده را تشکیل می دهند. این افراد با خرید و فروش انواع صمغ و پودر کتیرا صدفی سودآوری بالایی برای کشورشان دارند. البته در بازار داخلی نیز به جهت استفاده صنایع مختلف، این محصولات در حجم بالا خریداری می‌شوند. به غیر از آن افراد عادی هستند که برای مصارف خانگی از بازار و یا مغازه‌های عطاری اقدام به خرید می کنند. قیمت کتیرا در عطاری به صورت گرمی یا کیلویی (بستگی به میزان سفارش مشتری دارد)، محاسبه می گردد. مطمئناً هر چقدر سفارش بالاتری باشد، قیمت کتیرا در بازار نیز مناسب تر می شود.

صادرات انواع کتیرا نیازمند تخصص کافی است که مرکز کتیرا مو دیجی کالا سالهاست در این صنعت با رزومه ای قوی کار می کند. فروش کتیرا صادراتی در کشور توسط این مجموعه به کشور های خاورمیانه و حتی اروپایی صورت می پذیرد. جهت دریافت لیست قیمت کتیرا عمده صدفی یا همان کتیرا و مشاهده نمونه محصولات با ما تماس بگیرید. مشاوران ما اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

کتیرا مو اعلا یکی از انواع مختلف کتیرا های تولید شده است. به طور کلی می‌توان گفت که کتیرا به دو صورت خرمنی و مو تولید می‌شود. کتیرا دارای خواص بسیار زیادی است. فروش این محصول در بازارهای داخلی و خارجی کشور صورت می پذیرد. فروش بهترین کتیرا مو اعلا در شرکت بازرگانی ما با قیمت عالی انجام می شود. قیمت ها با توجه به هزینه تولید و سطح کیفی آن متغیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.