مانکن‌ با بازوهای چوبی مفصل‌دار به فرم‌های نیم تنه

تنها مانکن‌های موجود در مونترال مدل‌های استانداردی بودند که برای بسیاری از لباس‌های انتخاب‌شده مانکن لباس عروس برای نمایشگاه بسیار بزرگ بودند، بنابراین ما تصمیم گرفتیم مانکن‌های خود را از Proportion London خریداری کنیم.

این سازنده که چندین مدل خود را با همکاری تیم حفاظت از موزه ویکتوریا و آلبرت توسعه داده است، چندین سبک را در اندازه‌های مختلف متناسب با مجموعه‌های موزه‌ای از لباس‌های تاریخی و معاصر ارائه می‌دهد.

 مانکن‌های جدید ما با بازوهای چوبی مفصل‌دار به فهرست فرم‌های نیم تنه ما اضافه شدند، مانکن مانتو ایرانی که می‌توانیم آن‌ها را با بازوهای سفارشی برای پشتیبانی از آستین‌های لباس تجهیز کنیم.

مانکن

پس از ارزیابی سبک لباس و بهترین موقعیت بازوها، هر مانکن با یک لباس جداگانه جفت شد.

این به ما اجازه داد تا هر لباس را با تمام ظرافت خود به طور کامل به نمایش بگذاریم.

همانطور که در عکس می بینید، با افزودن کلاهک، استفاده از پایه های لوله ای یا سه پایه و پوشاندن قسمت های قابل مشاهده فرم ها با پارچه کتان خاکستری، ظاهری یکدست به مانکن لباس تهران ها داده است.

با این حال، چیزی که نمی‌بینید این است که چگونه استفاده از بازوهای چوبی مفصل‌دار ما را ملزم به اصلاح تکنیک‌های نصب و بسته‌بندی می‌کند.

با این حال، چیزی مانکن لباس زنانه که نمی‌بینید این است که چگونه استفاده از بازوهای چوبی مفصل‌دار ما را ملزم به اصلاح تکنیک‌های نصب و بسته‌بندی می‌کند.

 • منابع:
  1. !MANNEQUINS THAT MEASURE UP
 • تبلیغات: 
  1. با کرم پودر ظاهر جدیدی برای خود درست کنید
  2. مشکلاتی که به دلیل عدم استفاده از کفش مناسب برای فرزندانتان به وجود می آید
  3. فردی که تواند یک شب زندگی خود را مرفه کند!!!
  4. نتیجه عجیب لقاح ماهی با نوعی مار ماهی بسیار خیره کننده بود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.