زنی با استفاده از تسمه تایم ال نود فرزند خود را تنبیه کرد

فاکتورهای کلیدی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از عرض کمبلت، جنس و تعداد دندانه‌ها یا «پیچ» رتبه‌بندی‌های رایج گام  تسمه تایم ال نود شامل 3 میلی‌متر، 5 میلی‌متر و 8 میلی‌متر است، اما انتخاب صحیح کاملاً به مشخصات سیستم یا پروژه شما بستگی دارد. همچنین الزامات کلی انتقال نیرو و سرعت های مختلف شفت در مکانیزمی که بر روی آن نصب شده است.

هم محیطی که تسمه تایم برای کار در آن نصب می‌شود و هم مناسب بودن انتخاب مواد، تأثیر عمیقی بر اندازه دقیق و پیکربندی بهترین تسمه تایم برای نیازهای شما خواهد داشت.

کاربردهای تسمه تایم
همانطور که در بالا ذکر شد، تسمه های تایم نیز اجزای مهمی در انواع دیگر سیستم های مکانیکی و صنعتی هستند. سه مورد از کاربردهای رایج تر به شرح زیر است:

تسمه‌های نقاله تسمه‌های تایم در سیستم‌های انتقال معمولاً دندانه‌دار یا رج‌دار هستند و هنگامی که در ترکیب با یک قرقره نوار نقاله دندانه‌دار استفاده می‌شوند، امکان کنترل حرکت و کشش دقیق و پاسخ‌گوی تسمه را فراهم می‌کنند.

تایم

برای مجموعه‌ای از صنایع از جمله بسته‌بندی، تولید خودرو، توزیع و بسیاری موارد دیگر، این توانایی برای مانور دادن و موقعیت‌یابی دقیق محصولات و قطعات کلیدی برای اجرای روان عملیات کلی است.
تسمه های انتقال نیرو
همه تسمه‌های تایم اساساً تسمه‌های انتقال نیرو هستند، تا جایی که قدرت را از طریق حرکت چرخشی یک یا چند جزء از یک قسمت ماشین به قسمت دیگر منتقل می‌کنند. تسمه‌های تخصصی انتقال نیرو را می‌توان با عملکرد بسیار بالا برای نصب در طیف گسترده‌ای از کاربردهای خاص، مانند پردازش صنعتی همیشه روشن و ماشین‌آلات کشاورزی سنگین، تولید کرد.

تسمه های تعیین موقعیت خطی
تسمه های تعیین موقعیت خطی در کاربردهایی یافت می شوند که دقت بالایی برای مانور دادن و قرار دادن اجزا یا قطعات مورد نیاز است. تسمه‌های تایم پلی اورتان اغلب در این نوع محیط مورد علاقه هستند، زیرا در مقایسه با کمبل‌های استاندارد نئوپرن، کشش نسبتا کمی دارند. این یعنی وجود دارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.