دوخت لباس با پارچه سوییت کره ای در کره شمالی جرم است

از جمله واقعیت های ضروری که باید در مورد مخمل بدانید نحوه ایجاد آن است. این ماده از ابریشم ساخته شده بود و اولین بار در قرن چهاردهم ذکر شد. با این حال، بعداً در امتداد جاده ابریشم به اروپا گسترش یافت.

پارچه سوییت کره ای از ابریشم خالص ساخته می شد، اما مخمل مدرن اغلب از کتان، پشم یا الیاف مصنوعی مانند پلی استر ساخته می شود. جنس مخمل لوکس و نرم است اما گران است. پارچه مخمل زیبا را می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید.

مخمل از چه چیزی ساخته شده است؟ این ماده مجلل کاربردهای زیادی دارد و در منسوجات مختلف یافت می شود. مخمل برجسته دارای نقوش تزیینی است که روی آن فشرده شده است و شمع روی پرز پارچه ای است با دو یا چند لایه با ارتفاع پرزهای مختلف.

پارچه سوییت کره ای

اغلب برای اثاثه یا لوازم داخلی و به عنوان روکش مبلمان استفاده می شود. انواع پارچه های مخمل برای وسایل مختلف مد و دکوراسیون منزل استفاده می شود. این مقاله به شما مروری بر کاربردهای مختلف پارچه های مخملی و انواع مختلف آن می دهد.

هنگام دوخت با پارچه سوییت، باید از اصطکاک مکرر برای جلوگیری از کشیدگی یا انعقاد آن اجتناب کنید. هنگام شستن یک تکه مخمل باید آن را به آرامی با یک پارچه نرم فشار دهید و آویزان کنید تا خشک شود.

اتو کشیدن مستقیم روی پارچه سوییت توصیه نمی شود، زیرا باعث کشیدگی و انعقاد آن می شود. با این حال، در صورت لزوم، می توانید پارچه را چند سانتی متر از سطح بخار دهید و سپس آن را روی چوب لباسی قرار دهید تا خشک شود.

اولین چیزی که باید به یاد داشته باشید نحوه تمیز کردن پارچه سوییت است. پارچه مخملی کاملاً مرطوب است، بنابراین باید از رطوبت و دمای بالا محافظت شود. برای جلوگیری از کپک زدن، ضروری است که اقلام مخملی را با دقت نگهداری کنید و روی هم قرار دهید.

در حالی که مخمل لکه‌ها را جذب می‌کند، می‌توانید با جاروبرقی مرتب، توده‌های آن را احیا کنید. برای تمیز کردن مخمل از یک محصول مراقبت از پارچه با فرمول خاص استفاده کنید. هنگام تمیز کردن پارچه مخملی از آب زیاد استفاده نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.