درب ضد سرقت ارومیه جان کودک 4 ساله را نجات داد

باید توجه داشته باشید که آنها نسبت به درب های فولادی یا فایبر گلاس به نگهداری بیشتری نیاز دارند. علاوه بر این، آنها فاقد بهره وری انرژی هستند که این مواد دیگر ارائه می کنند.

یکی از بهترین درب های چوبی موجود در بازار برای امنیت منزل، درب ضد سرقت ارومیه است. این درب‌ها فوق‌العاده هستند زیرا مواد پرکننده مانند تخته سه لا یا تخته فیبر ندارند.

این برای هر درب چوب جامد ضروری است. این مدل درب علاوه بر بادوام بودن، دارای یک اسلاید نیز می باشد که به شما این امکان را می دهد تا هر بازدیدکننده ای را در پله جلوی خود به راحتی و بدون نشان دادن صورت خود مشاهده کنید.

این درب برای نصب پیچ و مهره و دستگیره استاندارد آماده شده است. آنها همچنین به گونه ای طراحی شده اند که نصب آن ها بدون نیاز به استفاده از خدمات خارجی آسان باشد.

درب ضد سرقت ارومیه

درب های فولادی، همراه با تمام مزایای ذکر شده قبلی، از نظر مصرف انرژی در بین مواد مختلف درب، کم مصرف ترین هستند. آنها همچنین نسبت به چوب و یا فایبرگلاس همتایان خود مقرون به صرفه تر هستند.

درب های استیل از بهترین درب های جلو برای امنیت هستند. شکستن آن تقریبا غیرممکن است. حتی اگر مورد ضرب و شتم یا سوء استفاده قرار گیرند، این درها بیشتر احتمال دارد که فرورفته شوند تا پایین بیایند.

نه تنها این ویژگی را دارد، بلکه شامل لولا و قالب آجری داخلی نیز می شود. با وجود ساختار فولادی، درب نیز سبک وزن است. همه این ویژگی ها نصب آن را بدون استفاده از نصب حرفه ای آسان می کند.

مزیت نهایی این درب این است که با 10 سال گارانتی ارائه می شود، فقط در صورتی که درب آسیب ببیند. این درب دارای تمام مزایای مدل های قبلی است، از جمله پنجره کشویی از درب ماهون روستیک.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.