خوردن زیتون ماری شکسته در دوران بارداری سبب نخبه شدن فرزند می گردد

زیتون ماری شکسته دارای مقداری فیبر رژیمی است، حدود 1.5 گرم در هر 10 زیتون. ما اکنون می دانیم که میکروبیوم شما آن کلونی از باکتری های خوب ساکن که در بدن شما زندگی می کنند، عمدتاً در روده شما، به معنای واقعی کلمه از فیبری که می خورید زندگی می کند.

تغذیه میکروبیوم شما برای سلامت کلی شما بسیار مهم است! اکثر آمریکایی ها تقریباً به اندازه کافی فیبر رژیمی نمی خورند – کمتر از نصف مقدار توصیه شده روزانه حدود 30 گرم. وقتی زیتون با رژیم غذایی سرشار از گیاه ترکیب شود (8)

امتیاز: اولئوروپئین و هیدروکسی تیروزول
اولئوروپئین منحصر به زیتون است و شما آن را در هیچ جای دیگری نخواهید یافت. این ترکیب با هیدروکسی تیروزول، دیگر ترکیب بزرگ و مهم زیتون، جفت می شود.

این دو با هم دارای خواص سلامتی قدرتمندی مانند محافظت در برابر تحلیل استخوان کمک به بهبود زخم و پوست و بهره مندی از سلامت هورمونی هستند. اینها تنها تعدادی از فواید محافظتی این دو ترکیب موجود در زیتون هستند.

هیچ کس کامل نیست زیتون ها شور هستند و در هر زیتون حدود 60 میلی گرم سدیم دارند. از طریق اسمز، می توانید شوری زیتون خود را با جایگزینی بخشی از آب نمک با آب ساده کاهش دهید.

زیتونزیتون

برای مطالعه بیشتر در مورد میزان نمک و سدیم در غذاهای تخمیر شده، مقاله ما را با عنوان حقیقت درباره سدیم و غذاهای تخمیر شده بخوانید.

زیتون ها دارای طعم و مزه هستند که آنها را به یک ماده ایده آل تبدیل می کند. روی پیتزا یا به هر سالاد اضافه شده، غذای خوشمزه تری ایجاد می کند. زیتون ها به تنهایی یک میان وعده آسان درست می کنند. یک مشت کوچک زیتون کره ای، در حالی که در حال آماده سازی شام هستید، یک میان وعده عالی است.

افزودن چند زیتون کالاماتا به سالاد یا کاسه غلات خود یک جفت عالی است. و فراموش نکنید که زیتون را برای مهمانان خود سرو کنید، زیتون های شکم پر بسیار محبوب و زیبا هستند و یک غذای پرطرفدار برای غذاخوری شما هستند.

زیتون از درختان زیتون می آید. 9 ویژگی شگفت انگیز درختان زیتون را که فروتن می کند و الهام می بخشد، فروتن و الهام گرفته را بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.