خوردن این غذا ها شما را آدم شاد تری می کند!

برخی از مردم بر این باورند که غذاهایی در این میان وجود دارند که خوردنشان موجب شادی بیش از اندازه می شود. غذا در زندگی افراد تاثیر شگرفی دارد و به شما کمک می کند تا سطح امید به زندگی و شادیتان افزایش یابد.

کتیرا صدفی

نسل جدید بخصوص نوجوانها این روزها با گیاهان پرخاصیتی مانند کتیرا صدفی، نوره، شاتره و بسیاری از گیاهان مفید دیگر هیچ آشنایی ندارند، کتیرای مرغوب را اگر دیده باشید سایز درشتی دارد. کتیرا چروکهای صورت و بدن شما را نیز می تواند کمتر کند همچنین به کاهش وزن و افزایش سوخت و ساز بدن کمک می کند، علاوه بر این برای بهبود زخم لثه از خمیردندان کتیرا استفاده می کنند

کتیرا صدفی

نخ ابریشم قم

یکی از گران قیمت ترین و با ارزش ترین نوع نخ در بازار بین المللی نخ ابریشم قم می باشد که در بازار داخلی و شهرهای مختلف کشور ما پارچه هایی که با این الیاف تولید شده به راحتی در دسترس عموم قرار گرفته و معمولا افراد این نوع پارچه را برای دوخت لباسهایی ارزشمند تهیه می کنند.

نخ ابریشم قم

گردو دزفول

یکی از معروف ترین گردوهایی که امروزه در دست عرضه قرار دارد و شما م یتوانید به راحتی آن را خریداری کنید گردو دزفول می باشد. از مزایای گردوهای ذزفول این است که با مناطق نیمه گرم و گرمسیری سازگار بوده و اسید اولئیک بالایی دارد، همچنین بر خلاف گردو های تویسرکان نوسان قیمت چندانی ندارد.

گردو دزفول

گلاب قمصر کاشان

گلاب محصولی است که از تقطیر گلبرگ های گل محمدی با بخار آب بدست می آید و به دلیل داشتن رایحه عالی و عطر خوب در صنعت عطرسازی و طبخ انواع شیرینی و شربت بکار گرفته می شود. لازم به ذکر است که قیمت گلاب قمصر کاشان که بهترین گلاب تولید شده در ایران است معمولاً بر اساس میزان کیفیت، مرغوبیت، خلوص، شفافیت، میزان عطر و نوع بسته بندی آن تعیین می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.